[ROM]Lumea Reala(Nume_Prenume)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[ROM]Lumea Reala(Nume_Prenume)

Bun Venit!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Model Cerere

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Dwayne_Zappy
Admin



Mesaje : 23
Data de înscriere : 24/05/2010

Model Cerere Empty
MesajSubiect: Model Cerere   Model Cerere Icon_minitimeLun Mai 24, 2010 10:35 pm

De acum cand vreti sa reclamati pe cineva, folositi exemplul urmator:

Nume_Prenume:
Reclam pe:
Motiv pentru care il reclam:
Dovada(poze):


**Reguli:
1. Daca nu aveti poza nu va chinuiti sa faceti post.
2. Daca poza nu este clara (sa se vada injuratura sau cand vrea cineva sa te omoara sa fie cel putin 2 poze, una in care trage si una cand esti mort).
3. Pentru prescurtari (sms;fgm;fmm;etc) primiti doar advertisment (la 3 advertismente ban 3 zile).
4. Cand creati topicul sa aiba numele: Reclam pe Nume_Prenume (in caz ca a mai fost reclamat folositi dupa Nume_Prenume 1,2,3,4..)
5. Nu postati altceva inafara de reclamatie, exista "Discutii" si "Off-Topic" unde puteti posta altceva, in caz contrar veti primi advertismente.
6. Daca nu respectati una din aceste reguli topicul va fi inchis.
Sus In jos
https://mama-omida.forumgratuit.ro
Radu_Cristian




Mesaje : 4
Data de înscriere : 29/05/2010

Model Cerere Empty
MesajSubiect: Re: Model Cerere   Model Cerere Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 1:29 am

Nume_Prenume:Radu_Cristian
Reclam pe:Skill_Daniel
Motiv pentru care il reclam:nu vrea sa ma dea afara din mafie
Dovada(poze):nu am ce dovada sa pun
Sus In jos
Daniel_Skill




Mesaje : 15
Data de înscriere : 25/05/2010

Model Cerere Empty
MesajSubiect: Re: Model Cerere   Model Cerere Icon_minitimeLun Mai 31, 2010 1:43 am

deci , sa-ti fie clar , ai avut un regulament de citit , ai avut niste reguli de respectat .. si dupa ..ai incercat sa faci pe desteptul cu mine , dar datorita experientei mele , n-ai reusit
se vede clar in aceste snap-suri cum a editat cererea ..(de la cererea de pe celalalt forum care a pus-o Copy+Paste pe acest forum- pana la cererea editata cu "Mafia Rusa" ) si nici macar nu a fost atent la ce se intampla prin jur ..


Model Cerere Radu1.th

Model Cerere Radu2.th


Nu esti obligat sa intrii in mafia rusa , ai citit regulamentul , ai fost de acord ! sanatate , nu umlba cu mine cu amenintari k ma reportezi , k ma spui lui zapp si alte chestii de genul !
nu-mi spui tu mie ce sa fac ! dak ai kef de politie , mai asteapta vreo 5-6 zile pana trece saptamana si intra , dak nu ai rabdare , fa-ti tata alt cont , trage tare de tine si sa fii fericit !

Sus In jos
Continut sponsorizat





Model Cerere Empty
MesajSubiect: Re: Model Cerere   Model Cerere Icon_minitime

Sus In jos
 
Model Cerere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Model cerere Unban!
» Model Cerere Vehicul
» Recrutari..
» [NU SE FAC]Recrutari
» Cerere asasin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[ROM]Lumea Reala(Nume_Prenume) :: Reclamatie/Informare Proprietar-
Mergi direct la: