[ROM]Lumea Reala(Nume_Prenume)
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[ROM]Lumea Reala(Nume_Prenume)

Bun Venit!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament D.S.C

In jos 
AutorMesaj
Deejay_Ady

Deejay_Ady


Mesaje : 9
Data de înscriere : 31/05/2010

Regulament D.S.C Empty
MesajSubiect: Regulament D.S.C   Regulament D.S.C Icon_minitimeMar Iun 01, 2010 12:02 am

Regulament D.S.C Osdaq1








Regulament


* Dati heal numai cand pacientul cere heal .Aveti voie sa dati heal chiar daca el nu cere numai in cazul in care pacientul are viata 0 Daca dati heal fara ca pacientul sa ceara => Faction Wanr
* Daca un medic accepta un apel este obligat ca el sa mearga la pacient nu spune "pff asta e in ls eu sunt in sf sa mearga altcineva".

* Cand un coleg accepta un apel nu v-a bagati in fata lui , il lasati pe el sa mearga....Daca te bagi peste el (ii furi comanda) => Faction Warn
* Nu v-a puneti prietenii sa va ajute cu pozele pentru rank si sa ceara tot timpul /heal .... Daca faceti acest lucru veti fi DEMISI
* Daca un coleg din factiune v-a jignit / suparat cu ceva sau l-ati vazut ca nu respecta regulamentul ma veti contacta in joc si imi spuneti mie .In niciun caz NU il veti posta pe colegul respectiv . Daca faceti acest lucru veti fi DEMISI amandoi
* Puteti sa folosi elicopterul doar atunci cand pacientul se afla la mare distan?a,cu acordul Liderului si al Co-Liderului!!!
* Aveti grija cum conduceti, nu vrem sa ranim oamenii.
* NU aveti voie sa puneti chei pe masinile factiuni => Faction Warn
* NU cereti Rank up sau salariu. Acestea le vezi primi la sedite.Cine va cere Rank up sau Salariu va fi DEMIS PE LOC
* NUaveti voie sa atacati civili sau membrei al celorlalte factiuni doar in legitima aparare.Daca faceti DM riscari sa primiti RANK DOWN,Faction Warn, sau chiar DEMITERE !!!
* Cine lipseste de la sedinte fara sa se invoiasca fa primi Faction Warn
* La 3 Faction Warn
=> DEMIS
Sus In jos
 
Regulament D.S.C
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament
» Regulament!
» Regulament Mafie
» [Jandarmerie]Regulament

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
[ROM]Lumea Reala(Nume_Prenume) :: Departamentul De Siguranta Civilia(D.S.C)-
Mergi direct la: